Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
Sepetiniz boş!

Diğer Kalemler

Diğer Kalemler

Bir ürünü, firmayı, hizmeti, organizasyonları yada bunlara benzer çalışmaları daha geniş çevre ve kitlelere ulaştırmak , tanıtmak dolayısı ile ürün yada hizmetlerin, markalaşmasını sağmak maksadıyla yapılan çalışma ların genel ismidir promosyon Promosyon ürünleri çok çeşitli olduğu kadar bir o kadarda işlerinizi arttıracak önemli ve verimlidir. Bu durumun farkında olan firmalar ve kurumlar promosyon ürünlerini ve dağıtımını planlı bir şekilde belirli süreçlerde sürekli yapılır. Bu durum promosyon ve promosyob ürünleri nin hem önemini hemde vazgeçilmez bir marka olduğunu özetlemektedir. Promosyon hemen hemen yeni yıla girmeden önce yapılan bir organizasyon gibi de algılanır genelde. Çoğu kurum ve firma bu konudaki bütçelerini aynı dönemlerde oluşturur. Daha bilinçli ve profesyonel firmalar ise promosyon daki bu süreci tüm yıla yayar. Ürün hizmet yada organizasyonları tanıtmak, karınızı arttırmak, piyasada köklü yada durumu iyi olan firmalarım prestij için, ürün satışları kötü olan yada müşteri sıkıntısı yaşayan firmaların ise bu sıkıntı süreçlerini atlatmak maksadıyla yaptığı çalışmalardır.

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Renkli fosforlu kalem, Kurumayan Döner Mekanizmalı Fosforlu Kalem şirketine özel basılacak logo ile firmanıza özel olacak olan bu kalem ile müşterilerinizin her zaman önemli notların üzerini çizerken sizin logonuz görülecek bu özel kalem hizlipromosyon farkıyla sizlerle... ..
0 yorum yapılmış.
Fonksiyonel kalem olan bu ürün 2 Farklı renkte yazma imkanı sunan güzel bir kalem. üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünüdür. Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri; Tampon Baskı ..
0 yorum yapılmış.
  Fonksiyonel kalem olan bu ürün 0.5 Kurşun Kalem, Kırmızı Tükenmez Kalem, Mavi Tükenmez Kalem, Bilgisayar Kalemi. gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz.   Fiyatlar 500 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değil..
0 yorum yapılmış.
  Özel Dokunmatik kalemle ipad lerinizi tablet bilgisayarlarınız ve dokunmatik telefonlarınızı bu özel kalemle daha iyi yönlendirebilir ekranda parmak izi bırakmadan çalışabilirsiniz, üzerine lazer kazıma yöntemiyle logo vb firmanıza özel bir baskıyla müşterilerinizin elinden hiç düşürmeyeceği bir ürün hızlı promosyon farkıyla...   Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. a..
0 yorum yapılmış.
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Lazer ışıklı kalem gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Fiyatlar 250 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak ..
0 yorum yapılmış.
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Hem kurşun kalem hemde fosforlu kalem gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak..
0 yorum yapılmış.
  Renkli fosforlu kalem, şirketine özel basılacak logo ile firmanıza özel olacak olan bu kalem ile müşterilerinizin her zaman önemli notların üzerini çizerken sizin logonuz görülecek bu özel kalem hizlipromosyon farkıyla sizlerle...   Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatif..
0 yorum yapılmış.
Fosforlu Kalem, Fosforlu Kalem izmir, Renkli Fosforlu Kalem, ucuz fosforlu kalem, ucuz kalem, ucuz promosyon izmir, ucuz promosyon aydın, ucuz promosyon izmir Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz... Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak Baskı   ..
0 yorum yapılmış.
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Anten,Lazer Point, Led Işık, Tükenmez Kalem gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz.   Fiyatlar 250 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Ba..
0 yorum yapılmış.
  Fonksiyonel kalem olan bu ürün çift taraflı çift renk yazma imkanı sunan güzel bir kalem. üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünüdür.   2 Farklı Renkte Yazma İmkanı   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak Baskı   ..
0 yorum yapılmış.
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Tükenmez fosforlu güzel bir kalem. üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünüdür. Hem Tükenmez kalem hemde Gizli Fosforlu kalem Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Ba..
0 yorum yapılmış.
Özel Dokunmatik kalemle ipad lerinizi tablet bilgisayarlarınız ve dokunmatik telefonlarınızı bu özel kalemle daha iyi yönlendirebilir ekranda parmak izi bırakmadan çalışabilirsiniz, üzerine lazer kazıma yöntemiyle logo vb firmanıza özel bir baskıyla müşterilerinizin elinden hiç düşürmeyeceği bir ürün hızlı promosyon farkıyla...   Fiyatlar 500 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı a..
0 yorum yapılmış.
Özel Dokunmatik kalemle ipad lerinizi tablet bilgisayarlarınız ve dokunmatik telefonlarınızı bu özel kalemle daha iyi yönlendirebilir ekranda parmak izi bırakmadan çalışabilirsiniz, üzerine lazer kazıma yöntemiyle logo vb firmanıza özel bir baskıyla müşterilerinizin elinden hiç düşürmeyeceği bir ürün hızlı promosyon farkıyla... ..
0 yorum yapılmış.
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Asansör kalem üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak Baskı   ..
0 yorum yapılmış.
Renkli fosforlu kalem, 3 fosforlu renk olan bu kalemde şirketine özel basılacak logo ile firmanıza özel olacak olan bu kalem ile müşterilerinizin her zaman önemli notların üzerini çizerken sizin logonuz görülecek bu özel kalem hizlipromosyon farkıyla sizlerle... ..
0 yorum yapılmış.