Kalem&Kalem Setleri

Dışı Plastik, Metal, Geri dönüşümlü malzeme, içinde ise yazma amaçlı yoğunlukları farklı değişik renklerde mürekkep bulunan silinme özelliği olmayan yazı araçlarına verilen genel isimdir. Tükenmez kalemler ve setler üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logolarının basılabildiği için genelde promosyon ürünü olarak kullanılan bir üründür. Diğer promosyon ürünlerine göre oldukça hesaplı ve ucuz dur. 

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Cat Fosforlu Kalemler
Renkli fosforlu kalem, Kurumayan Döner Mekanizmalı Fosforlu Kalem şirketine özel basılacak logo ile firmanıza özel olacak olan bu kalem ile müşterilerinizin her zaman önemli notların üzerini çizerken sizin logonuz görülecek bu özel kalem hizlipromosyon farkıyla sizlerle... ..
Classic Kalem
Fonksiyonel kalem olan bu ürün 2 Farklı renkte yazma imkanı sunan güzel bir kalem. üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünüdür. Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri; Tampon Baskı ..
Dart Fonksiyonel Kalem
  Fonksiyonel kalem olan bu ürün 0.5 Kurşun Kalem, Kırmızı Tükenmez Kalem, Mavi Tükenmez Kalem, Bilgisayar Kalemi. gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz.   Fiyatlar 500 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değil..
Deby Tablet & Dokunmatik Kalem
  Özel Dokunmatik kalemle ipad lerinizi tablet bilgisayarlarınız ve dokunmatik telefonlarınızı bu özel kalemle daha iyi yönlendirebilir ekranda parmak izi bırakmadan çalışabilirsiniz, üzerine lazer kazıma yöntemiyle logo vb firmanıza özel bir baskıyla müşterilerinizin elinden hiç düşürmeyeceği bir ürün hızlı promosyon farkıyla...   Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. a..
Fit Fonksiyonel Metal Kalem
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Lazer ışıklı kalem gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Fiyatlar 250 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak ..
Fosy Fonksiyonel Kalem
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Hem kurşun kalem hemde fosforlu kalem gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak..
High Fosforlu Kalem
  Renkli fosforlu kalem, şirketine özel basılacak logo ile firmanıza özel olacak olan bu kalem ile müşterilerinizin her zaman önemli notların üzerini çizerken sizin logonuz görülecek bu özel kalem hizlipromosyon farkıyla sizlerle...   Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatif..
Jelly Fosforlu Kalem
Fosforlu Kalem, Fosforlu Kalem izmir, Renkli Fosforlu Kalem, ucuz fosforlu kalem, ucuz kalem, ucuz promosyon izmir, ucuz promosyon aydın, ucuz promosyon izmir Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz... Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak Baskı   ..
Lazer Fonksiyonel Kalem
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Anten,Lazer Point, Led Işık, Tükenmez Kalem gibi özellikleri ile üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz.   Fiyatlar 250 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Ba..
Manis Spiralli Tükenmez Kalem
Şans Oyunlarının vazgeçilmezlerinden olan spiralli Tükenmez kalem üzerine firmanıza ait logo ve yazınızla kendi kaleminizi oluşturabilirsiniz. Bu özel ürün hızlıpromosyon farkıyla sizlerle...     Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Ba..
Manu Fonksiyonel Kalem
  Fonksiyonel kalem olan bu ürün çift taraflı çift renk yazma imkanı sunan güzel bir kalem. üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünüdür.   2 Farklı Renkte Yazma İmkanı   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak Baskı   ..
Press Fonksiyonel Kalem
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Tükenmez fosforlu güzel bir kalem. üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünüdür. Hem Tükenmez kalem hemde Gizli Fosforlu kalem Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Ba..
Ring Tablet & Dokunmatik Metal Tükenmez Kalem
Özel Dokunmatik kalemle ipad lerinizi tablet bilgisayarlarınız ve dokunmatik telefonlarınızı bu özel kalemle daha iyi yönlendirebilir ekranda parmak izi bırakmadan çalışabilirsiniz, üzerine lazer kazıma yöntemiyle logo vb firmanıza özel bir baskıyla müşterilerinizin elinden hiç düşürmeyeceği bir ürün hızlı promosyon farkıyla...   Fiyatlar 500 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı a..
Risk Tablet & Dokunmatik Metal Tükenmez Kalem
Özel Dokunmatik kalemle ipad lerinizi tablet bilgisayarlarınız ve dokunmatik telefonlarınızı bu özel kalemle daha iyi yönlendirebilir ekranda parmak izi bırakmadan çalışabilirsiniz, üzerine lazer kazıma yöntemiyle logo vb firmanıza özel bir baskıyla müşterilerinizin elinden hiç düşürmeyeceği bir ürün hızlı promosyon farkıyla... ..
Spill Spiralli Tükenmez Kalem
Şans Oyunlarının vazgeçilmezlerinden olan spiralli Tükenmez kalem üzerine firmanıza ait logo ve yazınızla kendi kaleminizi oluşturabilirsiniz. Bu özel ürün hızlıpromosyon farkıyla sizlerle... Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak Baskı ..
Stann Fonksiyonel Kalem
Fonksiyonel kalem olan bu ürün Asansör kalem üzerine logo veya internet adresi baskısı yapılarak müşterillerinize çok özel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Baskı, Sıcak Baskı   ..
Table Spiralli Tükenmez Kalem
Şans Oyunlarının vazgeçilmezlerinden olan spiralli Tükenmez kalem üzerine firmanıza ait logo ve yazınızla kendi kaleminizi oluşturabilirsiniz. Bu özel ürün hızlıpromosyon farkıyla sizlerle... Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Kıskaçlı Masa Kalemi   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Ba..
Tarz Spiralli Tükenmez Kalem
Şans Oyunlarının vazgeçilmezlerinden olan spiralli Tükenmez kalem üzerine firmanıza ait logo ve yazınızla kendi kaleminizi oluşturabilirsiniz. Bu özel ürün hızlıpromosyon farkıyla sizlerle...     Fiyatlar 1000 adet için geçerlidir. aşağı ve yukarı adetler için fiyat isteyiniz...   Baskı Dahil değildir Baskı alternatifleri;   Lazer Baskı, Tampon Ba..
Tri Fosforlu Kalemler
Renkli fosforlu kalem, 3 fosforlu renk olan bu kalemde şirketine özel basılacak logo ile firmanıza özel olacak olan bu kalem ile müşterilerinizin her zaman önemli notların üzerini çizerken sizin logonuz görülecek bu özel kalem hizlipromosyon farkıyla sizlerle... ..
İzmir promosyon,ajanda,kalem,takvim,promosyon,izmir © 2019
Powered By OpenCart-TR