Para Tabakları

Para Tabakları

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
BY Para Tabağı
BY Para Tabağı Ebat : 2 x 19 x 23 cm Renk : Kırmızı Reklam Alanı : 15 x 16 x 5 cm Opsiyon : Kırmızı   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
GH Para Tabağı
Ebat : 2x20x20 cm Reklam Alanı : 19x19 cm Opsiyon : Oval Para Tabağı ..
S Yuvarlak Para Tabağı
S Yuvarlak Para Tabağı Bakkal market vb... gibi para alışverişi olan yerlerde paranın konulduğu masa üzerinde kullanılan üründür. Müşteri parayı verirken buraya koyar koyarkende o ürünü ve içindeki baskılı reklamı görür böylece ürününüz akılda kalır bir ihtiyaç olacağı zaman ilk sizin markanız hatırlanır. Promosyon olarak yaptırılan bu ürünlerle sizde satışlarınızı katlayın.... ..
XL Kare Para Tabağı
XL Kare Para Tabağı Bakkal market vb... gibi para alışverişi olan yerlerde paranın konulduğu masa üzerinde kullanılan üründür. Müşteri parayı verirken buraya koyar koyarkende o ürünü ve içindeki baskılı reklamı görür böylece ürününüz akılda kalır bir ihtiyaç olacağı zaman ilk sizin markanız hatırlanır. Promosyon olarak yaptırılan bu ürünlerle sizde satışlarınızı katlayın.... EBAT : ..
XL Yuvarlak Para Tabağı
XL Yuvarlak Para Tabağı Bakkal market vb... gibi para alışverişi olan yerlerde paranın konulduğu masa üzerinde kullanılan üründür. Müşteri parayı verirken buraya koyar koyarkende o ürünü ve içindeki baskılı reklamı görür böylece ürününüz akılda kalır bir ihtiyaç olacağı zaman ilk sizin markanız hatırlanır. Promosyon olarak yaptırılan bu ürünlerle sizde satışlarınızı katlayın.... EBAT :1..
İzmir promosyon,ajanda,kalem,takvim,promosyon,izmir © 2019
Powered By OpenCart-TR