Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
Sepetiniz boş!

Para Tabakları

Para Tabakları

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
BY Para Tabağı Ebat : 2 x 19 x 23 cm Renk : Kırmızı Reklam Alanı : 15 x 16 x 5 cm Opsiyon : Kırmızı   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
0 yorum yapılmış.
Ebat : 2x20x20 cm Reklam Alanı : 19x19 cm Opsiyon : Oval Para Tabağı ..
0 yorum yapılmış.
S Yuvarlak Para Tabağı Bakkal market vb... gibi para alışverişi olan yerlerde paranın konulduğu masa üzerinde kullanılan üründür. Müşteri parayı verirken buraya koyar koyarkende o ürünü ve içindeki baskılı reklamı görür böylece ürününüz akılda kalır bir ihtiyaç olacağı zaman ilk sizin markanız hatırlanır. Promosyon olarak yaptırılan bu ürünlerle sizde satışlarınızı katlayın.... ..
0 yorum yapılmış.
XL Kare Para Tabağı Bakkal market vb... gibi para alışverişi olan yerlerde paranın konulduğu masa üzerinde kullanılan üründür. Müşteri parayı verirken buraya koyar koyarkende o ürünü ve içindeki baskılı reklamı görür böylece ürününüz akılda kalır bir ihtiyaç olacağı zaman ilk sizin markanız hatırlanır. Promosyon olarak yaptırılan bu ürünlerle sizde satışlarınızı katlayın.... EBAT : ..
0 yorum yapılmış.
XL Yuvarlak Para Tabağı Bakkal market vb... gibi para alışverişi olan yerlerde paranın konulduğu masa üzerinde kullanılan üründür. Müşteri parayı verirken buraya koyar koyarkende o ürünü ve içindeki baskılı reklamı görür böylece ürününüz akılda kalır bir ihtiyaç olacağı zaman ilk sizin markanız hatırlanır. Promosyon olarak yaptırılan bu ürünlerle sizde satışlarınızı katlayın.... EBAT :1..
0 yorum yapılmış.