Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
Sepetiniz boş!

Seramik Bardaklar

Seramik Bardaklar

Firmanızın Kurumsal renkleri ile süslenmiş özel logo baskılarla firmanıza özel baskılı seramik bardaklarla müşterilerinizin masasından hiç ayırmayacağı hep göz önünde bulunduracağı bu özel ürün hızlı promosyon ayrıcalığı ile yaşayın...

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 10 cm, Çap: 7,9 cm Ağırlık: 230 gr   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektedir.   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
0 yorum yapılmış.
Tek Taraf 3 Renk Fiyata Dahildir ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 12cm, Çap:8,1 cm Ağırlık:315 gr ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 8,5 cm, Çap; 8,6 cm Ağırlık: 195 gr ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik 11 cm, Çap: 7,2 cm Ağırlık:280 gr ..
0 yorum yapılmış.
Tek Taraf 3 Renk Fiyata Dahildir ..
0 yorum yapılmış.
Firmanızı hep gözler önünde tutacak olan sık kullanılan bardak çalışmasıdır. Porselen ve seramik bardak çeşitlerimizle sizlere alternatifler sunuyoruz.   ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik:9,3 cm, Çap:8,1 cm Ağırlık: 260 gr ..
0 yorum yapılmış.
Logo baskılı seramik küllük, üzerine firma logonuzu isminizi size özel tasarımla küllüğün üzerine basıyoruz, iki parça olan küllük oldukça kullanışlı ve şık bir üründür... ..
0 yorum yapılmış.