Seramik Bardaklar

Seramik Bardaklar

Firmanızın Kurumsal renkleri ile süslenmiş özel logo baskılarla firmanıza özel baskılı seramik bardaklarla müşterilerinizin masasından hiç ayırmayacağı hep göz önünde bulunduracağı bu özel ürün hızlı promosyon ayrıcalığı ile yaşayın...

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Ankara Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 10 cm, Çap: 7,9 cm Ağırlık: 230 gr   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
Antalya Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektedir.   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
Beor Seramik Bardak
Tek Taraf 3 Renk Fiyata Dahildir ..
Bursa Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 12cm, Çap:8,1 cm Ağırlık:315 gr ..
Denizli Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 8,5 cm, Çap; 8,6 cm Ağırlık: 195 gr ..
Eskişehir Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik 11 cm, Çap: 7,2 cm Ağırlık:280 gr ..
Fengel Seramik Bardak
Tek Taraf 3 Renk Fiyata Dahildir ..
Frs Ucuz Seramik Bardak
Firmanızı hep gözler önünde tutacak olan sık kullanılan bardak çalışmasıdır. Porselen ve seramik bardak çeşitlerimizle sizlere alternatifler sunuyoruz.   ..
İzmir Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. ..
Kocaeli Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik:9,3 cm, Çap:8,1 cm Ağırlık: 260 gr ..
Seramik kokusuz Küllük
Logo baskılı seramik küllük, üzerine firma logonuzu isminizi size özel tasarımla küllüğün üzerine basıyoruz, iki parça olan küllük oldukça kullanışlı ve şık bir üründür... ..
İzmir promosyon,ajanda,kalem,takvim,promosyon,izmir © 2018
Powered By OpenCart-TR