Bardaklar

Bardaklar

Seramik, Porselen, Cam, Kağıt ve plastikten yapılmış kulplu veya kulpsuz büyk küçük bardaklara verilen isimdir. Farklı desen, ebat ve modellerde üretilen bu bardaklar, üserlerine firma logo slogan yazı ve resimlerini farklı baskı teknikleri ile yerleştirilip basılabildiği için promosyon ürünleri olarak tercih edilenlerdendir.

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
800 ml Emzikli Spor Gümüş Termo Matara
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak. Ebat: 25x6,5cm, 800 ml Spor Model Özel Emzik ..
800 ml Emzikli Termos Matara
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak. Ebat:25x6,5 cm 800 ml Spor, Özel Emzik   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon..
Ankara Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 10 cm, Çap: 7,9 cm Ağırlık: 230 gr   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
Antalya Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektedir.   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
Buc Termos Bardak
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 13x6,5 cm 280 ml   ..
Bursa Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 12cm, Çap:8,1 cm Ağırlık:315 gr ..
Denizli Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 8,5 cm, Çap; 8,6 cm Ağırlık: 195 gr ..
Emzikli Spor Termos Matara
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak. Ebat: 21x7 cm 500 ml, spor model Özel Emzik ..
Eskişehir Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik 11 cm, Çap: 7,2 cm Ağırlık:280 gr ..
Fres Silindir Termos Bardak
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 12x6 cm, 280 ml ..
Frs Ucuz Seramik Bardak
Firmanızı hep gözler önünde tutacak olan sık kullanılan bardak çalışmasıdır. Porselen ve seramik bardak çeşitlerimizle sizlere alternatifler sunuyoruz.   ..
Gaziantep Porselen Bardak
Ölçüler: Yükseklik:10 Cm, Çap:8.0 Cm Ağırlık:230 Gr ..
Hanedan Fincan Takımı
Hanedan Fincan Takımı Özel Kutulu ..
İzmir Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. ..
Klasik Plastik Bardak
Klasik Plastik Bardak ..
Kml Termos Bardak
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 12x7.7 cm 350 ml Özel Kutulu ..
Kocaeli Seramik Bardak
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik:9,3 cm, Çap:8,1 cm Ağırlık: 260 gr ..
Kulplu Plastik Bardak
Kulplu Plastik Bardak ..
Manisa Porselen Bardak
Ölçüler: Yükseklik:9.0 Cm, Çap: 8.0 Cm Ağırlık:310 Gr ..
Pty Cam Çay Bardağı
Ebat: 6x9 Cm, Özel Kutulu Promosyon Cam Bardak Çay bardağı Özel logo baskılı çay bardağı   Fiyat Sorunuz...   ..
Samsun Porselen Bardak
Ölçüler: Yükseklik:8.0 Cm, Çap:7.2 Cm Ağırlık: 210 Gr   Logo Baskılı bardak ..
SlaTermos Bardak
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 11x8 cm 450 ml ..
Standart Cam Bardak
Ebat: 7x9 Cm, Özel Kutulu ..
Trabzon Porselen Bardak
Ölçüler: Yükseklik:10.5 Cm, Çap: 6.6 Cm Ağırlık: 310 Gr ..
İzmir promosyon,ajanda,kalem,takvim,promosyon,izmir © 2019
Powered By OpenCart-TR