Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
Sepetiniz boş!

Bardaklar

Bardaklar

Seramik, Porselen, Cam, Kağıt ve plastikten yapılmış kulplu veya kulpsuz büyk küçük bardaklara verilen isimdir. Farklı desen, ebat ve modellerde üretilen bu bardaklar, üserlerine firma logo slogan yazı ve resimlerini farklı baskı teknikleri ile yerleştirilip basılabildiği için promosyon ürünleri olarak tercih edilenlerdendir.

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak. Ebat: 25x6,5cm, 800 ml Spor Model Özel Emzik ..
0 yorum yapılmış.
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak. Ebat:25x6,5 cm 800 ml Spor, Özel Emzik   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 10 cm, Çap: 7,9 cm Ağırlık: 230 gr   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektedir.   Fiyat İsteyiniz info@hizlipromosyon.com ..
0 yorum yapılmış.
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 13x6,5 cm 280 ml   ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 12cm, Çap:8,1 cm Ağırlık:315 gr ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik: 8,5 cm, Çap; 8,6 cm Ağırlık: 195 gr ..
0 yorum yapılmış.
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak. Ebat: 21x7 cm 500 ml, spor model Özel Emzik ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik 11 cm, Çap: 7,2 cm Ağırlık:280 gr ..
0 yorum yapılmış.
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 12x6 cm, 280 ml ..
0 yorum yapılmış.
Firmanızı hep gözler önünde tutacak olan sık kullanılan bardak çalışmasıdır. Porselen ve seramik bardak çeşitlerimizle sizlere alternatifler sunuyoruz.   ..
0 yorum yapılmış.
Ölçüler: Yükseklik:10 Cm, Çap:8.0 Cm Ağırlık:230 Gr ..
0 yorum yapılmış.
Hanedan Fincan Takımı Özel Kutulu ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. ..
0 yorum yapılmış.
Klasik Plastik Bardak ..
0 yorum yapılmış.
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 12x7.7 cm 350 ml Özel Kutulu ..
0 yorum yapılmış.
Özel üretimli kulplu büyük bardaklar, çeşitli desenlerde, ölçülerde ve modellerde üretilen bu bardakar, değişik baskı seçenekleri ile basılan logo ve kurumsal yazı ve şekillerle promosyon ürünü olarakta tercih edilmektdir. Ölçüler: Yükseklik:9,3 cm, Çap:8,1 cm Ağırlık: 260 gr ..
0 yorum yapılmış.
Kulplu Plastik Bardak ..
0 yorum yapılmış.
Ölçüler: Yükseklik:9.0 Cm, Çap: 8.0 Cm Ağırlık:310 Gr ..
0 yorum yapılmış.
Ebat: 6x9 Cm, Özel Kutulu Promosyon Cam Bardak Çay bardağı Özel logo baskılı çay bardağı   Fiyat Sorunuz...   ..
0 yorum yapılmış.
Ölçüler: Yükseklik:8.0 Cm, Çap:7.2 Cm Ağırlık: 210 Gr   Logo Baskılı bardak ..
0 yorum yapılmış.
Firmanıza özel ürünlerden bir yenisi daha firma logo veya istediğiniz bir söz yazı yazılarak müşterilerinizin hiç elinden düşmeyecek bir promosyon, Termos bardak sizin bu hediyenizle çay kahve vb... içeklerini uzun süre sıcak veya soğuk muhafaza edebilecekler. sizin logonuzda hep göz önünde olacak.   Ebat: 11x8 cm 450 ml ..
0 yorum yapılmış.
Ebat: 7x9 Cm, Özel Kutulu ..
0 yorum yapılmış.
Ölçüler: Yükseklik:10.5 Cm, Çap: 6.6 Cm Ağırlık: 310 Gr ..
0 yorum yapılmış.