Gizlilik İlkeleri

Hızlı Promosyon kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ile ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

 

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhavaza edilmektedir.

Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür.

E-posta adresi ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler yalnızca  
Hızlı Promosyon'un standart site üyeliği, e-ticaret aşamasında irtibat amacıyla kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir. 

 

Hızlı Promosyon'un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.hizlipromosyon.com harici internet sitelerine köprüler olabilir. Hızlı Promosyon, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.hizlipromosyon.com ile başlamayan siteler Hızlı Promosyon ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

 

Tüm Sorularınız İçin

info@hizlipromosyon.com

 

İzmirde promosyonun yeni adresi...

İzmir promosyon,ajanda,kalem,takvim,promosyon,izmir © 2019
Powered By OpenCart-TR